Nr CAS: 67-63-0 Izopropanol

Nr CAS: 67-63-0 Izopropanol

Izopropanol może zastąpić etanol jako rozpuszczalnik. Jest dobrym rozpuszczalnikiem i surowcem chemicznym. Jest stosowany w farbach, medycynie, pestycydach, kosmetykach i innych branżach.

Opis

Izopropanol

Nr CAS: 67-63-0

Czystość: 99,8%

Charakterystyka produktu

Alkohol izopropylowy jest również znany jako "wytrawne wino", dwa metyloetanol, 2-propanol, angielski: alkohol izopropylowy, najprostszy alkohol drugorzędowy i jest jednym z izomerów normalnego alkoholu propylowego. Bezbarwna łatwopalna ciecz o silnym zapachu. Pachnie jak mieszanina etanolu i acetonu.

Szczegóły Produktu

W wielu przypadkach izopropanol może zastąpić etanol jako rozpuszczalnik. Jest dobrym rozpuszczalnikiem i surowcem chemicznym. Jest stosowany w farbach, medycynie, pestycydach, kosmetykach i innych branżach. Stosuje się go również do produkcji acetonu, estru izopropylowego, izopropyloaminy (surowiec atrazyny), dwóch eterów propylowych ISO, octanu izopropylu i tymolu. Jest to pierwszy produkt chemiczny wytwarzany z surowców naftowych w historii przemysłu petrochemicznego.

Opakowanie: 160 kg / bęben


Z ponad 15-letnim doświadczeniem jesteśmy znani jako jeden z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców pośrednich. Jeśli szukasz numeru CAS: 67-63-0 izopropanol, zapraszamy do składania zamówień w naszej fabryce. Konkurencyjna cena i doskonała obsługa są dostępne.
Hot Tags: nr CAS: 67-63-0 izopropanol, producenci, dostawcy, fabryki, cena

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty