Niemiecki Bank komercyjny: Szwajcarii wywozu złota sie trafić najniższego poziomu od 2014
Sep 26, 2017

W 22 września Szwajcarska Taryfa celna dane wykazały, że w kraju wywozu złota 71 ton w sierpniu, na najniższym poziomie w trzy lata.

Niemiecki Bank komercyjny (Commerzbank) 22, powiedział: "złota szwajcarski eksportuje sie co najmniej od początku 2014 roku miesięczny poziom.". "

Bank powiedział, że złoto eksportuje do Indii ostatniego miesiąca tylko 15.9 ton, spadła o 27% z zeszłego sierpnia, w 13 miesięcy.

Szwajcaria eksportowane 20,7 ton złota do Chin i Hongkongu w sierpniu, dół 53% rok do roku, na najniższym poziomie w trzy lata.

Niemiecki bank komercyjny, powiedział: "złota konsumentom w Azji wykazały silną wrażliwość na wzrost cen złota, i ilość złota eksportowane do Tajlandii i Korea Południowa również zmniejszył się znacznie.". "

Przykładowo cena złota denominowanego w Indie Rupia i renminbi gwałtownie wzrosła w lipcu i sierpniu, co może zniechęcać kupujących. Sam w sobie aktualna cena złota jest ważne braku popytu czynników, całkowity popyt na złoto w Indiach i Chinach stanowiły ponad połowę globalnego popytu na złoto."


Produkty