Xanthate izoamylu sodu (SIAX)

Xanthate izoamylu sodu (SIAX)

SIAX Xanthate sodu izoamylu jest mocny kolekcjonerem. Jest używany w procesie flotacji kolorowych minerałów metalicznych, gdzie silne ale nieselektywne kolektora jest pożądane. To dobry kolektor do flotacji nadszarpnięta siarczku lub tlenku miedzi i rud tlenek ołowiu (po siarczkowanie Na2S lub NaHS). W flotacyjnych siarczek miedzi i niklu i Piryt auriferous ect, sodu izoamylu xanthate jest również dobre kolekcjoner

Opis

Sodu izoamylu Xanthate SIAX

 

Sodu izoamylu Xanthate SIAXNumer CAS: 2540-36-5

Sodu izoamylu Xanthate SIAXWzór cząsteczkowy: 2CHCH2CH2OCSSNa (CH3)

Sodu izoamylu Xanthate SIAXOpis:

Żółtawy proszek o ostrym zapachu, rozpuszcza się w wodzie.

Sodu izoamylu Xanthate SIAXGłówne zastosowania:

Xanthate izoamylu sodu jest mocny kolekcjonerem. Jest używany w procesie flotacji kolorowych minerałów metalicznych, gdzie silne ale nieselektywne kolektora jest pożądane. To dobry kolektor do flotacji nadszarpnięta siarczku lub tlenku miedzi i rud tlenek ołowiu (po siarczkowanie Na2S lub NaHS). W flotacyjnych siarczek miedzi i niklu i Piryt auriferous ect, sodu izoamylu xanthate jest również dobre kolektora.

Sodu izoamylu Xanthate SIAXSpecyfikacja:

Element

Indeks

Soduizoamylu xanthate %≥

76.0

Darmowe alkalicznych %≤

0.5

Okres ważności (miesiąc)

10

Pakowania

120kg stali bębna

 

Sodu izoamylu Xanthate SIAXPrzechowywania i transportu: chronić przed światłem słonecznym wilgotny, upalny i ogień.


Z ponad 15 letnim doświadczeniem jesteśmy dobrze znany jako jeden z najbardziej profesjonalnych odczynniki flotacyjne Xanthates producentów i dostawców. Jeśli szukasz dla Xanthate izoamylu sodu (SIAX), Zapraszamy do składania zamówień z naszej fabryki. Konkurencyjne ceny i doskonałą obsługę.
Hot Tags: Xanthate izoamylu sodu (SIAX)

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty