90% sodu izobutylowany ksantogen SIBX Nr CAS: 25306-75-6 jako miedziany kolektor do flotacji

Ksantogen sodu izobutylu Żółtawy proszek lub grudka o ostrym zapachu, łatwo rozpuszczalny w wodzie. Sodu izobutyloksantogenian jest również silniejszym kolektorem w flotacji różnych rud metali nieżelaznych metalicznych. Sodu izobutyloksantogen stosuje się głównie w flotacji miedzi, ołowiu, cynku. rudy siarczkowe.

Opis

Ksantogenian sodu izobutylu


Formuła molekularna sodowo-izobutylowa ksantanu SIBX: (CH3) 2 CHCH2OCSSNa (K)

Ksylat sodowo-izobutylowy SIBX Numer CAS: 25306-75-6

Sodium Isobutyl Xanthate SIBX Opis: żółtawy proszek lub grudka o ostrym zapachu, swobodnie rozpuszczalny w wodzie. Może tworzyć nierozpuszczalne związki z różnymi jonami metali


Sodium Isobutyl Xanthate SIBX Specyfikacja:

Pozycja

Wysuszenie

SIBX Synthetic

Śrut

Proszek

Sodu (potasu) izobutylo ksantogenianu% ≥

90,0

90,0

82,0

Wolne alkalia% ≤

0,2

0,2

0,5

Wilgotność i lotność% ≤

4.0

4.0

__


Sodium Isobutyl Xanthate SIBX Zastosowanie:

Sodu izobutyloksantogenian jest również silniejszym kolektorem w flotacji różnych rud metali nieżelaznych metalicznych. Sodu izobutyloksantogen stosuje się głównie w flotacji miedzi, ołowiu, cynku. rudy siarczkowe. Okazało się ono szczególnie skuteczne w flotacji rud miedzi i pirytów w obiegach naturalnych.

Sodium Isobutyl Xanthate SIBX Przechowywanie: Przechowywać w suchym i dobrze wentylowanym miejscu, z dala od ciepła i światła słonecznego, zgodnie z zasadą "pierwsze weszło / pierwsze wyszło"

Sodium Izobutyl Xanthate SIBX Opakowanie: 850kg / drewniane pudełko, 170kg / stalowy bęben

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu jesteśmy znani jako jeden z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców odczynników do flotacji Xanthates. Jeśli szukasz 90% sodowego ksylofosfonianu izobutylu sibx nr kat .: 25306-75-6 jako miedzianego kolektora flotacyjnego, zapraszamy do składania zamówień w naszej fabryce. Konkurencyjna cena i doskonała obsługa są dostępne.

Hot Tags: 90% sodu izobutyloksantogenian sibx Nr CAS: 25306-75-6 jako miedziany kolektor flotacyjny, producenci, dostawcy, fabryki, cena

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty