90% Ksantogenian Etylanu Sodu SEK. CAS: 140-90-9 Używany jako górniczy kolektor flotacyjny dla miedzi i tlenku ołowiu ORE

Ksantogenian sodu Etykieta Proszek żółtawy lub grudka o ostrym zapachu, rozpuszczalny w wodzie. Może tworzyć nierozpuszczalne związki z jonami metali, np. Kobaltem, miedzią i niklem. Jako selektywny selektywny ksantogenian sodu jest najbardziej selektywnym związkiem w ksantogenianach.

Opis

Ksantogenian sodowo-etylowy


Ksantogenian etylowy sodu SEX Numer CAS: 140-90-9

Formuła molekularna ketonianu sodowo etylenowego: C2H5OCSSNa

Ksylat sodowo-etylowy SEX Opis: żółtawy proszek lub grudka o ostrym zapachu, rozpuszczalny w wodzie. Może tworzyć nierozpuszczalne związki z jonami metali np .: kobaltem, miedzią i niklem itp.

Sodu Ethyl Xanthate SEX Principal używa: jako selektywna selektywność ksantogenianu sodu jest najsilniejsza w linii ksantanowej. Jest szeroko stosowany w preferencyjnej flotacji drobnej flotowalności lub złożonych minerałów siarczkowych. Jest również stosowany w flotacji rud miedzi i tlenku ołowiu w połączeniu ze środkami wulkanizującymi. Jest również stosowany jako środek strącający w procesach hydrometalurgicznych (np. Rafinacja elektrolitu cynkowego) oraz jako promotor siarczkowania gumy.


Specyfikacja ksylanu sodowo etylenowego SEX:

Pozycja

Wysuszenie

Syntetyczny

Śrut

Proszek

Sodu-ksantogenian sodu% ≥

90,0

90,0

82,0

Wolne alkalia% ≤

0,2

0,2

0,5

Wilgotność i lotność% ≤

4.0

4.0

___

Ksylat sodowo etylowy SEX: Chroniony przed wilgocią, słońcem i ogniem.

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu jesteśmy znani jako jeden z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców odczynników do flotacji Xanthates. Jeśli szukasz 90% etylenowo-sodowego ksylanu sodu nr: 140-90-9 używanego jako kolektor do flotacji rud miedzi i tlenku ołowiu, zapraszamy do składania zamówień w naszej fabryce. Konkurencyjna cena i doskonała obsługa są dostępne.

Hot Tags: 90% etyloksantanian sodowy SEX Nr CAS: 140-90-9 stosowany jako kolektor do flotacji górniczej dla tlenku miedzi i ołowiu ORE, producenci, dostawcy, fabryki, cena

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty