Nr CAS: 110-54-3 Heksan

Nr CAS: 110-54-3 Heksan

Heksan to bezbarwna ciecz o zapachu przypominającym benzynę.

Opis

Heksan

Angielska nazwa: Hexane

CAS: 110-54-3

Wzór cząsteczkowy: C6H14

Fizyczny wygląd i charakter: bezbarwna ciecz o zapachu przypominającym benzynę

Czystość: ponad 99%

Gęstość: 0,659

Temperatura topnienia: -95 ° C

Temperatura wrzenia: 69 stopni C

Temperatura zapłonu: -22 C s.

Współczynnik załamania światła: 1,3748-1,381

Rozpuszczalność w wodzie: 0,0007 g / L (20 stopni C)

Stabilność: Stabilny. Niekompatybilny ze środkami utleniającymi, chlorem, fluorem, nadchloranem magnezu. Łatwopalny. Łatwo tworzy wybuchowe mieszaniny z powietrzem. Zwróć uwagę na niski punkt zapłonu.

Warunki przechowywania: magazyn jest wentylowany i suszony w niskiej temperaturze i przechowywany oddzielnie od utleniacza i kwasu.

Produkt wykorzystuje heksan jako rozpuszczalnik, o dobrej lepkości, powszechnie stosowany w żywności, farmaceutyce, perfumach, butach gumowych, taśmie samoprzylepnej, szlifowaniu kulowym, (szlifowaniu), skórze, tekstyliach, meblach, przemyśle farbiarskim lub do rozcieńczania lub czyszczenia rozpuszczalników, lub wiskozy. Oprócz ekstrakcji oleju z nasion (olej z nasion) rozpuszczalnika (takiego jak olej sojowy, olej bawełniany, olej lniany (len), orzeszki ziemne, olej z nasion krokosza balwierskiego (szafranowy), a także surowce do produkcji polimeru, takie jak polipropylen (polipropylen) ), polietylen (polietylen) Przechowywanie i transport, przechowywanie i transport: wiadro z farbą lub zbiornikowiec Przechowywanie powinno być umieszczone w suchym i chłodnym miejscu, a magazyn powinien mieć wentylację, aby uniknąć kontaktu z wodą, aby zapobiec hydrolizie. powinny być zgodne z przepisami odpowiednich dróg i kolei Chińskiej Republiki Ludowej w sprawie przewozu niebezpiecznych chemikaliów.


Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu jesteśmy znani jako jeden z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców regulatorów. Jeśli szukasz CAS NR: 110-54-3 Hexane, zapraszamy do składania zamówień w naszej fabryce. Konkurencyjna cena i doskonała obsługa są dostępne.
Hot Tags: Nr CAS: 110-54-3 Heksan, producenci, dostawcy, fabryka, cena

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty