POLYACRYLAMIDE NIEJONOWYCH (NPAM)

POLYACRYLAMIDE NIEJONOWYCH (NPAM)

Zawartość głównego NON-JOŃSKI POLYACRYLAMIDE (NPAM): rodzaj polimerem liniowym z wysokiej masie cząsteczkowej i ion niski stopień

Opis

POLYACRYLAMIDE NIEJONOWYCH (NPAM)

POLYACRYLAMIDE NIEJONOWYCH (NPAM)Główna treść: rodzaju zpolimerem liniowym z wysokiej masie cząsteczkowej i ion niski stopień

utworzony z homopolymerization akrylamid

POLYACRYLAMIDE NIEJONOWYCH (NPAM)Dane techniczne:

Marki

Masa cząsteczkowamiliony

Stopień hydrolizy %

Stałe % zawartości

pH

% Zawartości resztkowego monomeru

Wygląd

KYN-1

5-8

≤6

≥89

1-8

≤0.05

Biały osad

KYN-2

8-10

KYN-3

10-12

KYN-4

12-15

POLYACRYLAMIDE NIEJONOWYCH (NPAM)Aplikacji:

Oczyszczanie ścieków:Przy kanalizacji jest kwas, bardziej właściwe jest użycie niejonowych poliakryloamidowych serii, i gdy używana z nieorganiczne wysokiej agenta chlorku poliglinu i siarczanu glinu, jeśli leczenie jest w wodzie, działa najlepiej.

Urządzenia pomocnicze:Dodawanie innych substancji chemicznych mogą być wykonane w miąższu chemiczne, używane do zmiany rozmiaru włókienniczych.

Osad kontroli piasku:0,3% poliakryloamidowych niejonowych sieciujący dodane można spryskać ustalania zapobiegania piasek pustyni.

Węgiel, mycia:mycie odrzutów mogą być używane do wirówki, używany w węgiel i szlam opady i filtracji można poprawić regenerację i poprawić szybkość filtracji węgla.

Metalurgia i przetwórstwo surowców mineralnych:Cynku, manganu, miedzi flotacji i wytapiania, cieczy i pozostałości do Dołącz do ich PAM Lek może poprawić wydajność rozdzielania.
Również jako wilgotności gleby, środki chemiczne cementacji, pól naftowych w oparciu o poliakryloamidowych profilowania agenta zmodyfikowano surowców.

POLYACRYLAMIDE NIEJONOWYCH (NPAM)Opakowanie:Papier plastikowe torby, Waga netto 25kg / worek.

POLYACRYLAMIDE NIEJONOWYCH (NPAM)Przechowywanie:Przechowywać w chłodnym, suchym, wentylowanym magazynie


Z ponad 15 letnim doświadczeniem jesteśmy dobrze znany jako jeden z najbardziej profesjonalnych odczynniki flotacyjne producentów i dostawców. Jeśli szukasz dla niejonowych poliakryloamidowych (npam), Zapraszamy do składania zamówień z naszej fabryki. Konkurencyjne ceny i doskonałą obsługę.
Hot Tags: niejonowe poliakryloamidowych (npam), producentów, dostawców, fabryki, Cena

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty