Płynny olej sosnowy jako spieniacz flotacji dla ORE miedzi, ołowiu, cynku, żelaza

OLEJ SOSOWY Żółtawy przezroczysty oleisty płyn, słabo rozpuszczalny w wodzie. Może rozkładać się podczas ogrzewania i kontaktu z kwasami, a następnie zmniejszać skuteczność flotacji. Olej sosnowy jest szeroko stosowany w flotacji różnych minerałów metalicznych i niemetalicznych.

Opis

OLEJ SOSNOWY


OLEJ SOSNY Opis:

Żółtawa przezroczysta oleista ciecz, słabo rozpuszczalna w wodzie. Może rozkładać się podczas ogrzewania i kontaktu z kwasami, a następnie zmniejszać skuteczność flotacji.


OLEJEK SOSNOWY

Olej sosnowy jest szeroko stosowany w flotacji różnych minerałów metalicznych i niemetalicznych. Stosowany jest głównie w flotacji wojennych rud siarczkowych, takich jak ołów, miedź, cynk i siarczan żelaza oraz minerałów niesiarczkowych. Ma pewne właściwości zbierania, szczególnie dla łatwo ulegających flotacji minerałów, takich jak talk, grafit, sulpher, molibdenit i węgiel itp. Piana wytwarzana przez olej sosnowy jest bardziej trwała niż ta wytwarzana przez inne spieniacze.


OLEJ SOSNY Specyfikacja:

Pozycja

Indeks

Speical grade

Stopień 1

Stopień 2

Zawartość alkoholi jednowodorotlenowych% ≥

49,0

44,0

39,0

Gęstość (20 ℃) ​​g / ml

0,9

0,9

0,9

Okres ważności (miesiąc)

24

24

24

Uszczelka:

170 kg / stalowy bęben, 185 kg / plastikowy bęben

OLEJ SOSNY Przechowywanie i transport: Chronić przed wodą, silnym światłem słonecznym i ogniem, bez leżenia, bez odwróconej strony.

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu jesteśmy znani jako jeden z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców Flotation Frother. Jeśli szukasz płynnego oleju sosnowego jako spieniacza flotacji rud miedzi, ołowiu, cynku, rud żelaza, zapraszamy do składania zamówień w naszej fabryce. Konkurencyjna cena i doskonała obsługa są dostępne.

Hot Tags: płynny olej sosnowy jako spieniacz flotacji dla miedzi, ołowiu, cynku, siarczku żelaza ORE, producenci, dostawcy, fabryki, cena

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty