DITIOFOSFORAN BA

DITIOFOSFORAN BA

DITIOFOSFORAN BA. Biały blady szary proszek, bez zapachu, rozpływający się w powietrzu, rozpuszczalne w wodzie, chemicznie stabilny. Ditiofosforan BA jest fantastyczny kolektor z piany wydajności w flotacyjnych kolorowych minerałów metalicznych.

Opis

DITIOFOSFORAN BA


DITIOFOSFORAN BA Major składnik: ditiofosforan dibutylu amonu

DITIOFOSFORAN BA Wzór cząsteczkowy: 2PSSNH4 (C4H9O)

DITIOFOSFORAN BA opis: Biały blady szary proszek, bez zapachu, rozpływający się w powietrzu, rozpuszczalne w wodzie, chemicznie stabilny.

DITIOFOSFORAN BA główny używa: ditiofosforan BA jest fantastyczny kolektor z piany wydajności w flotacyjnych kolorowych minerałów metalicznych. Wykazuje szczególne właściwości do oddzielania srebra, miedzi, ołowiu i cynku aktywowany siarczki i trudne polymetallic rud. Zbiorczą wydajnością ditiofosforan BA jest słaby pirytu i magnesowania piryt, ale jest silny dla galena w słabe podstawowej masy rudy. Przydaje się także w flotacyjnych siarczki niklu i antymonu i jest szczególnie przydatne podczas flotacji siarczek niklu z niskim flotability, mieszaniny siarczku tlenek niklu rudy i śruty siarczek z płonnej. Ditiofosforan BA jest również pomocny w odzyskiwaniu platinum, gold i silver.


DITIOFOSFORAN BA specyfikacji:

Element

Indeks

Amonu dibutyldithiophosphate %

95.0

Nierozpuszczalnych w wodzie %≤

1.2

Okres ważności (miesiąc)

24

Pakowanie:

40kg, worki tkane bębna 100kg stali 40kg/plastik

DITIOFOSFORAN BA Magazynowanie transport: do ochrony przed wodą, skwarny światło słoneczne i ognia, nie zwykły, nie nogami.

Z ponad 15 letnim doświadczeniem jesteśmy dobrze znany jako jeden z najbardziej profesjonalnych odczynniki flotacyjne Dithiophosphates producentów i dostawców. Jeśli szukasz ditiofosforan ba, Zapraszamy do składania zamówień z naszej fabryki. Konkurencyjne ceny i doskonałą obsługę.
Hot Tags: ditiofosforan ba, producenci, dostawcy, fabryki, Cena

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty