Ditiofosforan dibutylo-amonowy stosowany jako dobry kolektor i spieniacz do flotacji rud metali nieżelaznych

DITHIOPHOSPHATE BA (ditiofosforan dibutylowy). Biały do ​​jasnoszarego proszku, bezwonny, rozpływający się w powietrzu, rozpuszczalny w wodzie, stabilny chemicznie.Dithiophosphate BA jest doskonałym kolektorem o działaniu spieniającym w flotacji nieżelaznych minerałów metalicznych.

Opis

BA DITHIOPHOSPHATE ( ditiofosforan amonu)


DITHIOPHOSPHATE BA Ditiofosforan dibutylo-dibutylu Główny składnik: ditiofosforan dibutylu amonu

DITHIOPHOSPHATE BA Ditiofosforan dibutylu amonu Wzór cząsteczkowy: (C4H9O) 2PSSNH4

DITHIOFOSFORAN BA Ditiofosforan dibutylu amonu Opis: proszek o barwie białej do jasnoszarej, bezwonny, rozpływający się w powietrzu, rozpuszczalny w wodzie, chemicznie stabilny.

DITHIOPHOSPHATE BA Ditiofosforan dibutylo-dibutylu Główne zastosowania: Dithiophosphate BA jest doskonałym kolektorem o właściwościach spieniających w flotacji nieżelaznych minerałów metalicznych. Wykazuje specyficzne właściwości do oddzielania minerałów siarczkowych srebra, miedzi, ołowiu i aktywowanych siarczków cynku oraz trudnych rud polimetalicznych. Zbiorowa wydajność Dithiophosphate BA jest słaba dla pirytu i magnetyzującego pirytu, ale jest silna dla galeny w słabej bazie miazgi. Jest on również użyteczny w flotacji minerałów siarczkowych niklu i antymonu i jest szczególnie użyteczny w flotacji minerału siarczku niklu o niskiej flotowalności, mieszaninie rud siarczkowych-tlenku niklu i półpłynnych siarczków ze skałą płonną. Ditiofosforan BA jest także pomocny w odzyskiwaniu platyny, złota i srebra.


DITHIOPHOSPHATE BA Ditiofosforan dibutylu amonu Specyfikacja:

Pozycja

Indeks

Dwuwodorofosforan amonu%

95,0

Substancje nierozpuszczalne w wodzie% ≤

1.2

Okres ważności (miesiąc)

24

Uszczelka:

40kg, 100kg / stalowy bęben 40kg / plastikowe torby tkane

DITHIOPHOSPHATE BA Ditiofosforan dibutylofosfiny Transport magazynowy: Należy chronić przed wodą, silnym światłem słonecznym i ogniem, bez leżenia, bez odwróconej strony.

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu jesteśmy znani jako jeden z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców odczynników do flotacji ditiofosforanów. Jeśli szukasz ditiofosforanu amonu dibutylu używanego jako dobry kolektor i spieniacz do flotacji nieżelaznych rud metali, zapraszamy do składania zamówień w naszej fabryce. Konkurencyjna cena i doskonała obsługa są dostępne.

Hot Tags: ditiofosforan dibutylu dibutylu stosowany jako dobry kolektor i spieniacz do flotacji rud metali nieżelaznych, producenci, dostawcy, fabryka, cena

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty