Fosforan tributylowy TBP Nr CAS: 126-73-8 Używany jako środek ekstrahujący do rzadkich metali

Fosforan tributylowy (TBP), bezbarwny lub żółtawy przezroczysty płyn. Jest stosowany jako środek ekstrahujący do rzadkich metali, środków przeciwpieniących z kwasu fosforowego do farb i chemicznych procesów produkcyjnych, rozpuszczalników do tłustych farb i farb; także jako dodatki do betonu i środki chemiczne.

Opis

Fosforan tributylu (TBP)


Tributyl Fosforan TBP Wzór cząsteczkowy: (C 4 H 9 O) 3 PO

Fosforan tributylowy TBP Nr CAS: 126-73-8

Fosforan tributylowy TBP Opis: Bezbarwna lub żółtawa przezroczysta ciecz; rozpuszczalny w wielu rodzajach rozpuszczalników organicznych.


Tributyl Phosphate TBP Specyfikacja:

Pozycja

Pierwsza klasa

Klasa eksportu

Zadowolony%

≥ 99,8

≥ 99,0

Gęstość (20 o C) g / ml

0,974-0,980

0,974-0,980

Wartość kwasowa

≤0,2

≤0,2

Woda (H 2 O)%

≤ 0,12

≤ 0,12


Aplikacja tributylofosforanu TBP:

Fosforan tributylowy TBP Jest stosowany jako środek ekstrahujący do rzadkich metali, środków przeciwpieniących z kwasu fosforowego do farb i chemicznych procesów produkcyjnych, rozpuszczalników do tłustych farb i farb; także jako dodatki do betonu i środki chemiczne.

Fosforan tributylowy Opakowanie TBP: 200 kg / ocynkowana beczka, 1000 kg / IBC.

Fosforan tributylowy TBP Przechowywanie: Ostrożnie obchodzić się z maszyną, nie wolno wykonywać gwałtownych uderzeń. Założyć w zacienionym, przewiewnym i suchym magazynie, trzymać z dala od ognia i deszczu.

Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu jesteśmy znani jako jeden z najbardziej profesjonalnych producentów i dostawców rzadkich metali. Jeśli szukasz fosforanu tributylu tbp cas nr: 126-73-8 używanego jako środek ekstrahujący do metali rzadkich, zapraszamy do składania zamówień w naszej fabryce. Konkurencyjna cena i doskonała obsługa są dostępne.

Hot Tags: fosforan tributylu TBP Nr CAS: 126-73-8 stosowany jako środek ekstrahujący do rzadkich metali, producenci, dostawcy, fabryki, cena

Produkty powiązane

Zapytanie

Produkty