Nasza historia

Luoyang EagleSky Technology Co, Ltd. Koncentruje się na najwyższej jakości chemikaliów górniczych, projektowaniu i usprawnianiu procesu flotacji metali i wydobywaniu rozpuszczalników przez ponad 15 lat w Chinach. Zaczęliśmy od usług technicznych i projektowania procesów, ale teraz staliśmy się jednym z wiodących dostawców w przemyśle flotacji górnictwa w Chinach.

Mieliśmy zaprojektowany kolektor hydrokataminowy dla jednego wydobycia w Afryce i zaoszczędził 2,57 mln USD rocznie.

1(001).jpg


Nasz zakład

Luoyang EagleSky Technology Co, Ltd. Znajduje się w Luoyang City w środku Chin. Eaglesky jako globalny dostawca chemikaliów górniczych, rozpuszczalnik ekstrakcyjny, ma tworzyć wartość dodaną dla klientów na całym świecie.

2(001).jpg


Nasz produkt

Produkty firmy Eaglesky obejmują:

1, Odczynniki flotacyjne

2, Odczynniki ekstrakcyjne

3, Dobre chemikalia

4, ...

Dostarczamy chemikalia górnicze na całym świecie do szerokiego wachlarza firm na całym świecie, począwszy od dużych organizacji międzynarodowych do małych indywidualnych firm.

3(001).jpg4(001).jpg


5(001).jpg6(001).jpg


7(001).jpg8(001).jpg


Aplikacja produktu

Główne produkty to środek pianotwórczy, ksantan, kolektor hydroksyamowy, odczynnik ekstrakcji fosforu i amin, odczynnik ekstrakcyjny miedzi, są głównie wykorzystywane do flotacji i separacji miedzi, ołowiu, cynku, złota, srebra, niklu, kobaltu i innych rud metali siarczkowych metali kolorowych Rud metali szlachetnych, rudy Co-Mo, rud Cu-Zn, wosk rudy wolframowej, koncentrat rudy żelaza i tym podobne.

9(001).jpg


10.jpg


11(001).jpg


Nasz certyfikat

Zawsze czujemy, że wszystkie sukcesy naszej firmy są bezpośrednio związane z jakością oferowanych przez nas produktów. Spełniają najwyższe wymagania jakościowe, zgodnie z wytycznymi ISO9001, SGS oraz z rygorystycznym systemem kontroli jakości.

Urządzenia produkcyjne

Jesteśmy w stanie wykonać 3000mt odczynnik flotacyjny, 1000mt odczynnika wydobywającego i 1000mt innych chemikaliów.

12.jpg


13.jpg


14(001).jpg


Rynek produkcji

Eaglesky Menedżerowie ds. Sprzedaży mogą mówić płynnie po angielsku, aby uzyskać dobrą komunikację. Nasz główny rynek sprzedaży:

Ameryka Południowa 15,00%

Afryka 30,00%

...

15.jpg


Nasze usługi

Poza produkcją wysokiej jakości produktów, Eaglesky może również wykonać proces dla różnych górnictwa metali. Posiadamy w pełni wyposażone laboratorium z urządzeniami do frezowania, flotacji, sedymentacji, ługowania i analizy, które umożliwiają dokładne porównanie innych zestawów odczynników ze sobą. Może zorganizować inżyniera, aby uczyć robotnika na miejscu i zagwarantować klientom uzyskanie efektywnego wyniku i zaoszczędzenie kosztów.

W 2010 roku zaprojektowaliśmy kolektor hydrokataminowy dla górnictwa Boss i zaoszczędziliśmy 2,57 mln USD rocznie.

16(001).jpg17(001).jpgProdukty